Istotny element terapii Gersona – lewatywa z kawy

Istotny element terapii Gersona – lewatywa z kawy

Cud terapii Gersona to fakt dowiedziony setkami przypadków wyleczeń z chorób tak poważnych jak cukrzyca czy rak. Możemy dobrze poznać tę terapię, korzystając z serwisu – zobacz tu, w którym możemy również zaopatrzyć się we wszystko co będzie potrzebne do przeprowadzenia lewatywy z kawy. Terapia Gersona to tak naprawdę zasadnicza zmiana w sposobie odżywiania i dlatego musi być uzupełniana oczyszczaniem mechaniczno – chemicznym jakim jest lewatywa z kawy. Dlaczego jest to tak istotny składnik terapii ?

  1. Po pierwsze, celem terapii jest głębokie i wszechstronne oczyszczenie organizmu, obejmujące czyszczenie jelita grubego oraz detoksykację wątroby.

  2. Lewatywa z kawy.

    Wlewy z kawy powodują rozszerzanie się naczyń krwionośnych odbytu, a przez to również żył wrotnych wątroby, co w efekcie skutkuje rozrzedzeniem żółci i zwiększeniem przepływu tej toksycznej wydzieliny, czyszczącej wszystko co napotyka na swej drodze.

  3. Przetrzymywanie litra płynu wprowadzonego w lewatywie do jelit działa stymulująco na autonomiczny układ nerwowy jeśli ten proces trwa 12 do 15 minut.

  4. Cała zawarta w organizmie krew przechodzi przez wątrobę co trzy minuty, trwająca kwadrans lewatywa z kawy pięciokrotnie stymuluje procesy czyszczenia surowicy dzięki pobudzającym właściwościom kofeiny.

 

 

Comments are closed.