Szczegóły na temat elektrostymulacji

Szczegóły na temat elektrostymulacji

Elektrostymulacja to zabieg, w którym za pomocą prądu o dosyć niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni do złudzenia przypominający ćwiczenia fizyczne. Dlatego dzięki elektrostymulacji możemy w krótkim czasie osiągnąć wyniki podobne do wielogodzinnych treningów. Zabiegi z wykorzystaniem elektrostymulacji przeprowadzane są między innymi w gabinecie ze strony www.venus-beauty.com.pl/products/3/elektrostymulacja-elektrostymulator-ems-ib.html.

Efekty jakich można oczekiwać po elektrostymulacji

– Elektrostymulacja może skutecznie redukować tkankę tłuszczową z dowolnie wybranych miejsc.

– Idealnie nadaje się także do zmniejszenia wagi.

– Można wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie, a także poprawić ukrwienie skóry.

– Elektrostymulacja doskonale redukuje cellulit, poprawia koloryt cery, zwiększa odporność organizmu i niweluje stany zapalne.

Jakie części ciała poddaje się elektrostymulacji?

Elektrostymulacji można poddać praktycznie każdą część ciała. Najlepsze rezultaty osiąga się na brzuchu, gdzie można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a także na pośladkach i na udach. Szczególnie ważna jest elektrostymulacja w leczeniu wszelkich urazów sportowych. Doskonale nadaje się do rehabilitacji w zwalczaniu bólu kręgosłupa. Sportowcy cierpiący na bóle, nadwyrężenia, naciągnięcia, czy inne kontuzje powszechnie stosują elektrostymulacje w celu poprawy stanu zdrowia. Zaletą metody jest fakt, że zabieg trwa zaledwie dwadzieścia minut, jednak należy przeprowadzić go w kilku seriach.

Comments are closed.